(ADANA)- Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 5 Ocak Adana Rotary Kulübü tarafından 'Adana’ya Değer Katan En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülü'ne layık görüldü.

Törende, Adana 5 Ocak Rotary Kulübü Başkanı Can Okumuş, “Adana’ya yapmış olduğunuz hizmetlerden Adana ekonomisine, şehrimizin tanıtımına yapmış olduğunuz çok değerli katkılarınızdan dolayı, Adana 5 Ocak Rotary Kulübü olarak Adana’ya değer katan en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanı Ödülü’nün tarafınıza sunmaktan onur duyarız” diyerek, Başkan Zeydan Karalar’a plaket takdim etti.

Ankara Büyükşehir’den ipek böceği yetiştiricilerine sulama borusu desteği Ankara Büyükşehir’den ipek böceği yetiştiricilerine sulama borusu desteği

Karalar, Seyhan Belediye Başkanlığı’ndan bu yana Rotary ile iş birliği yaparak güzel işlere imza attıklarını belirterek, “Halkımıza hizmet için iş birliğine devam edeceğiz. Adana Büyükşehir Belediyesi olarak geride kalan dönemde çok zor şartlara rağmen çok önemli hizmetleri hayata geçirdik. Bundan sonra da halkımıza daha fazla hizmet edeceğiz. Bu ödüle layık görülmek benim için bir onur ve kıymetini bileceğim” diye konuştu.

Kaynak: anka