19'uncu AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, görkemli bir törenle kapılarını açtı. 521 katılımcının yer aldığı fuara, binlerce ziyaretçi akın etti.

Binlerce ziyaretçi ve 29 ülkeden 521 katılımcıyı bir araya getiren Türkiye’nin en büyük Uluslararası Tarım Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı AGROEXPO, Progen ana sponsorluğunda 19. kez kapılarını Fuar İzmir’de açtı. Katılımcı ve ziyaretçilerden tam not alan ve kıtaları bir araya getiren AGROEXPO Türkiye ve dünya tarımına yine can suyu oldu. Birçok ticari anlaşmanın daha ilk günden yapıldığı fuarda, Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Ege İhracatçı Birlikleri tarafından organize edilen ikili görüşmelerde çok sayıda yerli ve yabancı iş insanı bir araya geldi.

GÜN BOYU FARKLI ORGANİZASYONLAR

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, GÜMÜŞHANELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, GÜMÜŞHANELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Gün boyu ‘C Ana Etkinlik Alanı’ Webagron sponsorluğunda gerçekleştirilen birbirinden keyifli aktivite ve yarışmalarla fuara gelen binlerce ziyaretçi eğlenceli saatler geçirdi.

30 Ocak-03 Şubat tarihlerinde 5 gün boyunca 10.00 ile 18.00 saatleri arasında açık olacak AGROEXPO ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. Ziyaretçilerin fuara katılmaları için www.agroexpo.com.tr adresi üzerinden ücretsiz online biletlerini almaları yeterli olacak.

Kaynak: anka