Akasya Alışveriş Merkezi, ara tatilde ücretsiz atölyeler ve şovlara ev sahipliği yapacak. 11-19 Kasım arasında Akasya Kültür Sanat’ta çocuklara özel interaktif tiyatro oyunları yer alacak. Ortak alanda ise hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik atölyeler ve birçok etkinlik düzenlenecek. 

Akiş GYO yatırımı olan Akasya, çocukların merakla beklediği ara tatil döneminde birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleyecek. Ziyaretçiler, Akasya Kültür Sanat’ta en sevilen çocuk tiyatrolarıyla keyifli anlar yaşarken KidZania’daki Bilim Şenliği’nde 67 farklı aktivite alanında 120’den fazla mesleği deneyimleyecekler. Ayrıca ziyaretçiler, Akasya ortak alanda düzenlenecek atölye ve şovlara ücretsiz olarak katılabilecekler. 

AKASYA’DA ARA TATİL BOYUNCA BİRÇOK ÜCRETSİZ ETKİNLİK YER ALACAK 

Ebeveyn ve çocukların kesişim noktası Akasya, kasım ayı ve ara tatil boyunca düzenleyeceği etkinliklerle ailecek keyifli vakit geçirmeyi vadediyor. Akasya ortak alanda gerçekleşecek atölyelere saat 12:00, 14:00, 15:00, 16:00’da ücretsiz olarak katılım sağlanabilecek. Çocuklar, Ahşap Oyuncak Boyama, Robot Yapımı, Kuş Yuvası Boyama, Kışlık Bere Yapımı ve Midilli Yapımı gibi eğlenceli atölye programlarıyla eğlenirken öğrenecek. Ailecek keyifli vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler için de aynı saatlerde ücretsiz gerçekleşecek ebeveyn katılımlı atölyelere yer veren Akasya, Bez Çanta Boyama, Tuval Boyama ve Cupcake Süsleme programlarıyla ara tatili unutulmaz kılacak. Saat 13:00 ile 17:00’de ve yine ücretsiz olarak seyredilebilecek Sihirbaz, Vantrolog, Kukla Şov, Bubble Şov gösterileri de çocukları eğlenceye doyuracak. 

ÇOCUKLARIN EN SEVDİĞİ OYUNLAR AKASYA KÜLTÜR SANAT’TA   

Akasya Kültür Sanat, ara tatil programında yer alan interaktif tiyatro oyunlarıyla çocuklara farklı bir dünyanın kapılarını açacak. ‘Gergedanlar Krep Yiyemez’ ve ‘Sihir Bakanı İllüzyon Gösterisi’ programıyla Akasya Kültür Sanat, minik tiyatro severleri bir araya getirecek.  

Bu yıl KidZania İstanbul'da Bilim Şenliği etkinlikleri, ara tatil coşkusu ile birleşecek. Ziyaretçiler, Bilim Şenliği kapsamında düzenlenen etkinliklere katılmanın yanı sıra KidZania şehrindeki tüm aktivitelerde dilediklerini seçerek özgürce eğlenmenin tadını çıkaracaklar. 

Akasya’da ara tatilde çocuklara yönelik düzenlenecek etkinliklerin takvimi şöyle: 

Atölye Programı: 

11 Kasım Cumartesi / Ahşap Oyuncak Boyama 

12 Kasım Pazar / Robot Yapımı 

13 Kasım Pazartesi / Kuş Yuvası Boyama 

14 Kasım Salı günü / Kışlık Bere Yapımı 

15 Kasım Çarşamba / Midilli Yapımı 

Gösteri Programı:  

12 Kasım Pazar / Sihirbaz - Vantrolog Gösterisi 

15 Kasım Çarşamba / Kukla Şov 

19 Kasım Pazar / Bubble Şov 

Ebeveynli Atölyeler 

17 Kasım Cuma / Bez Çanta Boyama 

18 Kasım Cumartesi / Tuval Boyama 

19 Kasım Pazar / Cupcake Süsleme 

DEPSAŞ ENERJİ’DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL VİDEO DEPSAŞ ENERJİ’DEN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL VİDEO

Akasya Kültür Sanat Programı:  

11-12 Kasım 13:00 / Gergedanlar Krep Yiyemez  

15 Kasım 13:00 / Sihir Bakanı İllüzyon Gösterisi

ADVERTORİAL YAYIN