DENİZ YÜCEL'DEN BAKAN MEHMET ŞİMŞEK'E: "AKP'NİN KAYMAK TABAKASI HARİÇ GERİ KALAN HERKESİ KASTEDİYOR" DENİZ YÜCEL'DEN BAKAN MEHMET ŞİMŞEK'E: "AKP'NİN KAYMAK TABAKASI HARİÇ GERİ KALAN HERKESİ KASTEDİYOR"

AKP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ''AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezimize ve sistemlerimize gelen çok olumlu resmi veriler var. Şanlıurfa genelinde öndeyiz. Müjdelerimizi paylaşmak için biz de sabırsızlanıyoruz'' paylaşımı yaptı.

AKP Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sandıklara sahip çıkma çağrısında bulunarak X sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

''AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezimize ve sistemlerimize gelen çok olumlu resmi veriler var. Şanlıurfa genelinde öndeyiz. Müjdelerimizi paylaşmak için biz de sabırsızlanıyoruz. Tüm parti teşkilatı olarak şu an yapmamız gereken sandıklarımıza, oylarımıza ve tutanaklarımıza sahip çıkmak. Son ana kadar bu emanetimizi korumak gerekiyor. Şanlıurfa’da gümbür gümbür yeniden geliyoruz inşallah.''

Kaynak: anka