ANKA HABER AJANSI 27 OCAK 2024 GÜNDEMİ

 

13.00: Emekli Astsubaylar, Ankara Ulus'ta açıklama yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ)

13.00: CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Eskişehir Aday Tanıtım Toplantısı'na katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

13.00: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de ilçe belediye başkanları aday tanıtım törenine katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

14.00: Yüksek Seçim Kurulu'nda; siyasi partilerin birleşik oy pusulasındaki yerinin belirlenmesi için kura çekilecek. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

MURAT KURUM’UN HAYALİ DAVET AÇIKLAMASINA İMAMOĞLU’NDAN YANIT: “ÇED RAPORU KONUSUNDA YALAN KONUŞAN BİRİ BU KONUDA DA YALAN KONUŞUR” MURAT KURUM’UN HAYALİ DAVET AÇIKLAMASINA İMAMOĞLU’NDAN YANIT: “ÇED RAPORU KONUSUNDA YALAN KONUŞAN BİRİ BU KONUDA DA YALAN KONUŞUR”

15.00: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir'de Bayraklı Şehir Hastanesi'nin açılış törenine katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

16.30: İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yapımı tamamlanan Çiğli Tramvayı'nın açılış törenine katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

19.30: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Atatürk Spor Salonu'nda 5 Yılın Projeleri Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantısı'nda konuşacak. Toplantıya, CHP Genel Başkanı Özgür Özel de katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI)

 

ANKA Haber Ajansı , iyi çalışmalar diler…

 

Kaynak: anka