Antalya'da salatalık üreten çiftçi, ürünlerini satamayınca çöpe döktü. Çiftçi Ramazan Toptaş, " 1-2 liraya yine satılmıyor, alan yok. Çiftçinin emeği ile bu kadar oynanmaz. Bu kadar mı bittik biz. Yazık günahtır ya çöpe döküyor çöpe" dedi.

Antalya Kumluca Mavikent'te geçimini seracılıkla sağlayan çiftçi Ramazan Toptaş, 1-2 TL'ye bile satamadığı salatalığını hayvanların yemesi için ormanlık alana döktü.

Toptaş, ANKA Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada şunları söyledi:

PROF. DR. ÖVGÜN AHMET ERCAN: “YOKSUL İLE ORTA GELİRLİ HALK ÇARESİZDİR. EKONOMİK SIKINTI GİDERİLMEDEN DEPREME ÇARE BULUNAMAZ” PROF. DR. ÖVGÜN AHMET ERCAN: “YOKSUL İLE ORTA GELİRLİ HALK ÇARESİZDİR. EKONOMİK SIKINTI GİDERİLMEDEN DEPREME ÇARE BULUNAMAZ”

"Şuna bakın ya yazık günahtır ya. 1-2 liraya yine satılmıyor, alan yok. Ne yapacak çiftçi? Getirip buraya dökecek. 'İstanbul'dakiler de diğer taraftakiler de '15-20 TL biz alıp da yiyemiyoruz'. Gelin alın burada dolu, bedava. Çiftçinin emeği ile bu kadar oynanmaz. Bu kadar mı bittik biz? Yazık günahtır ya çöpe döküyor çöpe. Halk ne yapsın. Şu emeğe bak. Ne olacak bakalım bu milletin hali? Daha adamlar bağladıkları ipin parasını ödeyemediler, bırak gübresini suyunu cereyanını. Yazıklar olsun."