(BALIKESİR) - Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, “Halk Günü Buluşmaları” kapsamında Edremitlilerle bir araya geldi. Başkan Akın, “Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek” dedi. 

Başkan Akın’ın seçim döneminde söz verdiği Halk Günü Buluşmaları’nın ikinci durağı Edremit oldu. Büyükşehir Belediyesi Edremit Ek Hizmet Binas’ında gerçekleştirilen buluşmaya yoğun ilgi gösteren ilçeliler, şikayet ve taleplerini Akın’a iletti. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı

Edremitlilerin her şeyin en güzeline layık olduğunu vurgulayan Akın, “Burada kıymetli hemşehrilerimle bir arada olmaktan çok mutluyum. Edremit’imiz; doğasıyla, Kazdağlarıyla, denizi ve kumsallarıyla müthiş bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Bu potansiyelleri en iyi şekilde değerlendirecek ve ona yönelik hizmetlerimizi sizlerin de görüşünü alarak uygulamaya koyacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak var gücümüzle Edremit için çalışacağız. Edremit, Büyükşehir Belediyesi’nden hak ettiği değeri her zaman görecek” diye konuştu.

Kaynak: anka