Bandırma Belediyesi, 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) destinasyonlar dalında etkin tanıtımı yaparak ‘27. Yıl Onur Ödülü’ne layık görüldü. 

Bu yıl 27’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Bandırma standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. “Tarihi İskele” temasının öne çıktığı, Kuş Cenneti Milli Parkı’na vurgu yapılan, ilçenin öne çıkan lezzetlerinin misafirlere tanıtıldığı stant alanı kent ile özdeşleşen daha birçok figür ile donatıldı. Bandırma Belediyesi, tüm bu çalışmaları ile EMITT'te ‘27. Yıl Onur Ödülü’ne layık görüldü.

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ, ORHANLI'DA YAPIMI TAMAMLANAN SOSYAL TESİSİ HİZMETE AÇTI SEFERİHİSAR BELEDİYESİ, ORHANLI'DA YAPIMI TAMAMLANAN SOSYAL TESİSİ HİZMETE AÇTI

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, “Dünya’nın en büyük 5’nci fuarındayız. Böylesine önemli bir arenada Onur Ödülü aldığımız için çok mutluyuz. Bu Bandırma Belediyesi’nin dördüncü ödülü daha nicelerine sahip olacağız. Biz Bandırmamıza gönül verdik. Kentimizi dünyaya tanıtıyoruz. Bandırma’yı bir marka değeri haline getiriyoruz. Başarılarımızın tescillenmesi gurur verici” dedi. 

Kaynak: anka