Bayramiç Belediyesi, üç büyük projesini tamamlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Verdiği sözleri yerine getireceğini belirten Başkan Mert Uygun, "Son güne kadar gayretle çalışacağım" dedi.

Mart ayında gerçekleşecek yerel seçimlerde aday olamayacağını daha önce açıklayan Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, başladığı projeleri tamamlamak için çalışmalara hız verdi.

KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL: “ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE HİZMET ÇAĞI DEVAM EDECEK”  KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANI GÜNEL: “ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMDE DE HİZMET ÇAĞI DEVAM EDECEK” 

Belediye ekipleri, ilçe otogarının üst kısmında yer alan Debboy Cafe - çevre düzenlemesi, geçici hayvan bakımevi inşası ve ilçe meydanı peyzaj çalışmasına hız kesmeden devam ediyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Kısa bir süre sonra belediye başkanlık görevim sona erecek. Bu süreçte ekibimle birlikte Bayramiç halkına verdiğimiz sözleri yerine getirmeye gayret gösterdik. 5 yıl boyunca vatandaştan yana çalışma prensibini benimseyerek mutlu, huzurlu ve tertemiz bir Bayramiç için çalıştık. Aday olmasam da Bayramiç halkına verdiğim sözleri hatırlıyor ve son güne kadar gayretle çalışacağımı söylemek istiyorum. ‘Hayat Bayramiç’te güzel’ diyerek yola çıktık. Vatandaşımız bu sözü duyduğunda gülümsüyorsa bu bana yeter. Bu, benim amacıma ulaştığımı gösterir” dedi.

Kaynak: anka