Çanakkale'deki orman yangını... MSB: "Yangını söndürme çalışmalarına destek sağlamaya devam ediyoruz" Çanakkale'deki orman yangını... MSB: "Yangını söndürme çalışmalarına destek sağlamaya devam ediyoruz"

(ANKARA) - Bu yıl beşincisi düzenlenen Yaratıcı Çocuk Festivali, 8-9 Haziran günlerinde Kadıköy Festival Park’ta yapılacak. Festivalde çocuklar ve ebeveynler için çeşitli etkinlikler yer alacak.

İstanbul'da düzenlenecek olan Yaratıcı Çocuk Festivali'nde çocuklar için çeşitli aktiviteler, ebeveynler için de söyleşi ve konserler yapılacak.

Yaratıcı Çocuk Festivali’ne, Evrencan Gündüz, Nejat Yavaşoğulları ve Safiye katılacak. Festivalde; pandomim sanatçıları, jonglörler, sihirbazlar, hediyeler kabare, cycling, bilim, bubble ve balon katlama şovları gibi etkinler olacak. Festivalin ana sponsorluğunu ise Faber-Castell üstlendi. Festivalde; Enterogermina, CarrefourSA ,ETİ, Lego, Ozmo, Culturelle, Tüvtürk, Pritt, Anadolu Hayat Emeklilik, Arçelik, Finish, Mattel, MEÇ Okulları, Banat, Pınar İçecek, Toysall, Sensodyne, Humm Organik, Pin İçecek, Fakir ve Uluova Süt gibi markalar sponsor olarak yer alıyor.

 

Kaynak: anka