(ESKİŞEHİR)- Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

BODRUM BELEDİYE BAŞKANI MANDALİNCİ, GENÇ SPORCULARLA ANTRENMAN YAPTI BODRUM BELEDİYE BAŞKANI MANDALİNCİ, GENÇ SPORCULARLA ANTRENMAN YAPTI

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Başkan Yardımcıları Yaşar Külhan ve Sabri Çobanoğlu, Bayırköy Belediye Başkanı Aykut Dilsiz ve Bayırköy Belediyesi Meclis Üyesi Seval Çiçek ile Başkan Ünlüce’yi ziyaret etti.

Konuklarını makamda ağırlayan Ünlüce, nazik ziyaret için Subaşı’na teşekkür etti. 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası Cumhuriyet Halk Partisi’nin Türkiye’de büyük bir başarı elde ettiğini söyleyen Subaşı, “Seçimde çok güzel sonuçlar elde ettik. Doğru adaylarla seçime gidildi ve bunun sonuçlarını aldık. Sizi de çok tebrik ediyorum” dedi.

Ünlüce de “Seçim sonuçları tüm Türkiye’de büyük bir umut oldu. Sorumluluklarımız arttı, bunun bilince olarak hareket edeceğiz. Göreve yeni gelen başkanlarımız ve mevcut belediye başkanlarımız ile artık bu sorumluluğa sahip olarak daha güzel yarınlar için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Subaşı, Ünlüce’ye gösterdiği yakın ilgi ve  misafirperverliği için teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.

Kaynak: anka