MERSİN BÜYÜKŞEHİR VE ODTÜ İŞ BİRLİĞİNDE YAPILAN ‘ÇEVRE, DENİZ VE İKLİM EĞİTİMİ’ 2023 DÖNEMİ BAŞLADI MERSİN BÜYÜKŞEHİR VE ODTÜ İŞ BİRLİĞİNDE YAPILAN ‘ÇEVRE, DENİZ VE İKLİM EĞİTİMİ’ 2023 DÖNEMİ BAŞLADI

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evinde tadilat yapılırken merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirdi. Kılıç’ın kaza sonucu iki bacağının da kırık olduğu ve tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

İzmir’de Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, evinin bahçesinde yapılan tadilat esnasında merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirdi. Buca Belediyesi, Kılıç’ın sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı paylaştı:

“Belediye Başkanımız Sayın Erhan Kılıç, 13 Kasım 2023 günü saat 22.00 sularında evinin bahçesinde tadilatı devam etmekte olan müştemilatının kontrolünü yaparken, koruyucu zemin plakanın yerinden oynaması nedeniyle merdiven boşluğuna düşerek kaza geçirmiştir. Kaza sonucu Başkanımızın her iki ayağında kırık meydana gelmiştir. Başkanımızın tedavisi devam etmekte olup sağlık durumu gayet iyidir. Gelişmeleri düzenli olarak hemşehrilerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz”