Eski CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, Halkın Partisi. Not: İstanbul’da (sanıyorum tüm Türkiye’de böyledir) kutlama adı altında silah sesleri duyulmaması, taşkınlık olmaması da partimizin ve halkımızın demokrasi anlayışını hissettirmesi açısından çok kıymetli. Vandalizm de tarihin çöplüğüne gömüldü böylece” açıklamasını yaptı.

AFAD: "YOZGAT VE TOKAT İLLERİNDEKİ 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZLERİNE TOPLAM 231 İHBAR GELMİŞTİR, CAN KAYBI BULUNMAMAKTADIR" AFAD: "YOZGAT VE TOKAT İLLERİNDEKİ 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZLERİNE TOPLAM 231 İHBAR GELMİŞTİR, CAN KAYBI BULUNMAMAKTADIR"

Resmi olmayan sonuçlara göre CHP, İstanbul’daki büyükşehir belediye başkanlığı yarışında seçimi önde tamamladı. Önceki dönem CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, zafere ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, Halkın Partisi. Not: İstanbul’da (sanıyorum tüm Türkiye’de böyledir) kutlama adı altında silah sesleri duyulmaması, taşkınlık olmaması da partimizin ve halkımızın demokrasi anlayışını hissettirmesi açısından çok kıymetli. Vandalizm de tarihin çöplüğüne gömüldü böylece.”

Kaynak: anka