CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, netleşen sonuçlara göre yeniden Bozüyük Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret ederek, tebrik etti. 

SİNOPLU BALIKÇILARDAN SEZON DEĞERLENDİRMESİ: "İŞLERİMİZ YÜZDE 50 DÜŞTÜ. GEÇEN YILLARI ARIYORUZ" SİNOPLU BALIKÇILARDAN SEZON DEĞERLENDİRMESİ: "İŞLERİMİZ YÜZDE 50 DÜŞTÜ. GEÇEN YILLARI ARIYORUZ"

31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından Başkan Bakkalcıoğlu, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ve CHP İl Başkanı Ali Özdemir ile bir araya geldi. Milletvekili Tüzün ve İl Başkanı Özdemir, Başkan Bakkalcıoğlu’nun yoğun ve yorucu bir seçim sürecinin ardından ilçede büyük bir başarı elde ettiğini belirterek, kendisini tebrik etti, görevinde başarılar diledi. 

Seçim sonuçları üzerine bilgi alışverişinde de bulunulan ziyarette Milletvekili Tüzün ve İl Başkanı Özdemir, Bozüyük’ün hizmetlerle dolu güzel bir 5 yıl geçirdiğini ve ilçelilerin Başkan Bakkalcıoğlu’nun önünü açtığını belirterek, gelecek 5 yılda Bozüyük’ü çok daha güzel projelerin ve çalışmaların beklediğini söyledi. 

Kaynak: anka