DIŞİŞLERİ BAKANI FİDAN, ABD DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI SİYASİ İŞLER MÜSTEŞAR VEKİLİ BASS İLE GÖRÜŞTÜ DIŞİŞLERİ BAKANI FİDAN, ABD DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI SİYASİ İŞLER MÜSTEŞAR VEKİLİ BASS İLE GÖRÜŞTÜ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Resul Emrah Şahan, 2019'un ardından 31 Mart’ta da partisinin İstanbul’dan zaferle çıkacağını belirterek, “31 Mart'ta demokrasi kazanacak, İstanbul kazanacak. 31 Mart'ta bu kentin çocukları kazanacak. Hukuk kazanacak, adalet kazanacak. Hep beraber kazanacağız.” dedi.
 
Resul Emrah Şahan, Mecidiyeköy’deki Halaskar Meydanı’nda çok sayıda Şişlili’ye iftar verdi. İftar programına CHP Parti Meclisi Üyeleri Ozan Işık, Bedirhan Berk Doğru başta olmak üzere CHP Şişli İlçe Başkanı Tamer Özcanlı, belediye meclis üyesi adayları ve ilçe örgütü üyeleri de katıldı. İftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
 
“31 MART’TA İSTANBUL KAZANACAK”
 
İftar programında konuşan Şahan, “31 Mart'ta ‘Tek adam rejimi’ne karşı 2019'da kazandığımız zaferi bir kez daha kazanacağız. İstanbul’da daha yüksek oyla kazanacağız.” dedi. 31 Mart'ta demokrasinin kazanacağını kaydeden Şahan “31 Mart'ta İstanbul kazanacak. 31 Mart'ta bu kentin çocukları kazanacak. Hukuk kazanacak, adalet kazanacak. 31 Mart’ta İstanbullu kazanacak. Hep beraber kazanacağız” ifadelerini kullandı.
 
“SANDIĞA SAHİP ÇIKACAĞIZ”
 
Seçim kampanyası boyunca hep sahada olduğunu aktaran Resul Emrah Şahan, “50 gündür sahadayız. Kapı kapı çalıştık. Çok yoğun çalıştık. Sizler de çalıştınız. Oyumuza sahip çıkacağız, sandığımıza sahip çıkacağız” şeklinde konuştu.

Kaynak: anka