(GÖRÜNTÜLÜ – KISA HABER)

 

DEM Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, İstanbul’da Santa Maria Kilisesi’ne yönelik saldırıyı “IŞİD’in üstlendiği bu saldırı, ümit ediyoruz ki devamı gelmez, çünkü ne zaman seçimler olsa böyle bir aks devreye giriyor” sözleri ile değerlendirdi.

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları bugün; TBMM'deki grubunda yaptığı konuşmada, Santa Maria kilisesindeki IŞİD'in üstlendiği saldırıyı değerlendirdi.

MERAL AKŞENER: “BEN CHP'NİN BU JEST İSTEME İŞLERİNDEN BIKTIM USANDIM, MİDEM BULANIYOR ARTIK” MERAL AKŞENER: “BEN CHP'NİN BU JEST İSTEME İŞLERİNDEN BIKTIM USANDIM, MİDEM BULANIYOR ARTIK”

Hatimoğulları, şunları söyledi:

“IŞİD’in üstlendiği bu saldırı, ümit ediyoruz ki devamı gelmez, çünkü ne zaman seçimler olsa, ne zaman Türkiye'de başka gündemler ortaya çıksa; hemen IŞİD dediğimiz, Türkiye'de mevcut iktidarın adeta önünü açtığı ve Türkiye'de yuvalanmalarının adeta destekçisi pozisyonundaki bu iktidar tarafından böyle bir aks devreye giriyor. Ümit ediyoruz ki bunun devamı gelmez.”

 

Haberin tamamı birazdan... 

 

 

Kaynak: anka