CHP üyesi Bahadır, Pınarbaşı’da silahlı saldırıya uğradı... CHP’li Genç: “Bahadır ağır yaralanmış olup tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir” CHP üyesi Bahadır, Pınarbaşı’da silahlı saldırıya uğradı... CHP’li Genç: “Bahadır ağır yaralanmış olup tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir”

(AYDIN) - Aydın ve Muğla büyükşehir belediyeleri, "deniz ulaşımını daha verimli hale getirmek ve yeni turizm rotaları oluşturmak" amacıyla oluşturdukları iş ortaklığı projesi kapsamında Didim-Turgutreis-Bodrum güzergahında deniz otobüsü seferleri başlatıyor. 

Aydın ve Muğla büyükşehir belediyelerinin iş birliği ile Didim-Turgutreis-Bodrum güzergahında deniz otobüsü seferleri düzenlenecek. Didim ve Bodrum çıkışlı, karşılıklı ve düzenli olarak gerçekleştirilecek seferlerle bölgenin daha güçlü ve cazip bir destinasyon haline gelmesi hedefleniyor.

Bölge halkı ve turistler için hızlı ve konforlu ulaşım sağlanması amacıyla başlatılacak seferlerle ayrıca "bir taraftan bölgenin turizm hareketliliğinin artması, diğer taraftan özellikle yaz aylarında karayollarında yaşanan trafik yoğunluğuna alternatif oluşturulması" hedefleniyor.

Kaynak: anka