İlçede düzenlediği kültür sanat etkinlikleriyle şehrin sanat hayatına katkı sağlayan Efeler Belediyesi, vatandaşları Türk Sanat Müziği Korosu Konseri ile buluşturacak. 

Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, Şef Nedim Tarımcıoğlu yönetiminde düzenlenecek konserle sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Etkinlik, 7 Şubat Çarşamba günü (yarın) Aydın Kültür Merkezi Hidayet Sayın Sahnesi'nde saat 20.00'de başlayacak.

AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLER GİBİ OLMADIK, HALKIMIZI DİNLEDİK. BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLACAK” AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLER GİBİ OLMADIK, HALKIMIZI DİNLEDİK. BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLACAK”

Tüm Efeler halkını Türk Sanat Müziği Korosu konserine davet eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "Efeler Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu şehrimizin kültür hayatına önemli katkılarda bulunuyor. Koromuzun sunacağı muhteşem konser, Efeler halkımıza unutulmaz bir akşam yaşatacak. Birlikte günlük hayatın karmaşasına müzikle ara vermek, koromuzun repertuarıyla keyifli dakikalar yaşamak için tüm halkımızı bu güzel etkinliğe bekliyorum”  dedi.

Kaynak: anka