Efeler Belediyesi, ilçeye yeni bir Kitap Kafe daha kazandırıyor. 7 Şubat Çarşamba günü açılacak 16'ncı Kitap Kafe'nin adresi Kurtuluş Mahallesi olacak.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, 31 Mart Yerel Seçimlerine kadar kente 20 Kitap Kafe kazandırma sözünde durarak, yeni bir Kitap Kafe'yi daha hizmete açmaya hazırlanıyor.

Ders çalışmak, kitap okumak, araştırma yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan, güler yüzlü çalışanları ve ücretsiz ikramlarıyla öğrencilerin beğenisini kazanan Kitap Kafelerin yeni adresi Kurtuluş Mahallesi olacak. Başkan Atay’ın törenle kurdelesini keseceği 16’ncı Kitap Kafe, 7 Şubat Çarşamba günü saat 13.00’te, Kurtuluş Mahallesi Süleyman Seba Caddesi 2018 Sokak No:2’de hizmete açılacak.

TUGAY: “İZMİR’İN HALKININ HAKKINDA GÖZÜ OLAN KAYBEDECEK” TUGAY: “İZMİR’İN HALKININ HAKKINDA GÖZÜ OLAN KAYBEDECEK”

Tüm Efeler halkını açılışa davet eden Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Kitap Kafelerimize öğrencilerimiz yoğun ilgi gösterdikçe, gelen talebi karşılayabilmek, gençlerimize daha fazla bilgi yuvası sunabilmek için yeni Kitap Kafeler açmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda hizmete açacağımız ilçemizdeki 16’ncı Kitap Kafe’mizin açılış törenine tüm hemşehrilerimi bekliyorum. Gelin bu heyecanı hep birlikte yaşayalım” dedi.

Kaynak: anka