Edremit Belediye Başkanı Ertaş, Anıtkabir'i ziyaret etti Edremit Belediye Başkanı Ertaş, Anıtkabir'i ziyaret etti

(İZMİR)- Çeşme Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 17.Çeşme Yarımada Spor Oyunları, heyecan dolu karşılaşmalara sahne oldu. Efes Selçuk'tan oyunlara katılan 197 sporcu da derece elde etmek için ter döktü.

Çeşme Belediyesi'nin ev sahipliğinde, 9 ilçeden 2 bin 50 sporcunun katılımıyla düzenlenen 17. Yarımada Spor Oyunları, bugün gerçekleştirilecek final karşılaşmaları ile sona erecek.

Efes Selçuk'tan organizasyona katılan 197 sporcu ve 18 antrenörün ulaşımı, tişörtleri ve kumanyaları, belediye tarafından karşılandı.

Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, "Sporun her alanında var olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çeşme Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen bu organizasyonda Efes Selçuklu sporcularımıza destek olmak ve onların heyecanına ortak olmak bizlere inanılmaz bir keyif veriyor. Final maçında bir kez daha tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Efes Selçuk Belediyesi’nin desteği ile 17.Çeşme Yarımada Spor Oyunları'na katılan Efes Selçuklu sporcular, Plaj Voleybolu, Mini Voleybol, 3x3 Basketbol, Gençler Futbol, Yıldız Futbol, Dart, Masa Tenisi, Kros, Yüzme, Satranç ve Badminton branşlarında yarıştı.

Kaynak: anka