Elazığ’da yaşayan SMA Tip 1 Kas Hastası Kerem Ali Yıldırım için başlatılan kampanya devam ediyor. Kampanya başarısı yüzde 66'ya ulaşırken, sürenin bitmesine ise 83 gün kaldı. Destek bekleyen baba Kenan Yıldırım, "Oğlumun sadece 83 günü kaldı. Resmi hesapları kapanmadan lütfen yalvarıyorum, oğluma sahip çıkın. Benim oğlum nefessiz kalıyor. Geceleri nefessiz kalıyor. Her gece binlerce defa gelip bakıyorum. Sizlere bir baba olarak yalvarıyorum. Lütfen oğlumu görün. Oğluma sahip çıkın" dedi.

Elazığ’da yaşayan SMA Tip 1 Ölümcül Kas Hastası Kerem Ali Yıldırım için başlatılan kampanya devam ediyor. Baba Kenan Yıldırım, kampanya süresinin bitmesine 83 gün kaldığını belirterek yardım istedi. 83 günde kampanya tamamlanamazsa Kerem Ali sağlığına kavuşmak için elindeki tek şans olan ilaç alma hakkını da kaybedecek.

"83 GÜN SONRA YARDIM EDECEĞİMİZ BİR KEREM ALİ OLMAYABİLİR"

Kenan Yıldırım şunları söyledi:

''Oğlumun sadece 83 günü kaldı. Resmi hesapları kapanmadan lütfen yalvarıyorum, oğluma sahip çıkın. Benim oğlum nefessiz kalıyor. Geceleri nefessiz kalıyor. Her gece binlerce defa gelip bakıyorum. Acaba oğlum nefes alıyor mu diye. Sizlere bir baba olarak yalvarıyorum. Lütfen oğlumu görün. Oğluma sahip çıkın.

"OĞLUM ÖLMESİN, YAŞASIN"

Siz hiç her akşam çocuğunuza gidip nefes alıyor mu, almıyor mu diye baktınız mı arkadaşlar. Ben bir baba olarak hep bakıyorum. Oğlum yaşıyor mu yaşamıyor mu diye. Tek çaremiz sizlersiniz arkadaşlar. Tek çaremiz sizlersiniz.  Ben bir baba olarak hiç bir şey yapamıyorum. Elimden bir şey gelmiyor. Güçlü bir bebek, görüyorsunuz. Mücadele ediyor. 21 aydır aktif olarak gitmediğim, çalmadığım kapı, gezmediği sokak kalmadı. Bir baba olarak oğluma yetemedim maalesef. Oğlumun son 83 günü. Resmi hesaplarımız kapanmadan. Ne olur yardın edin. ''

AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “BİZE OY VERSİN VEYA VERMESİN HANGİ MAHALLENİN NE İHTİYACI VARSA KARŞILAMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞTIM” AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “BİZE OY VERSİN VEYA VERMESİN HANGİ MAHALLENİN NE İHTİYACI VARSA KARŞILAMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞTIM”

 

Kaynak: anka