Gemlik Belediyesi, çocukların güvenle oynayabileceği, spor yapabileceği ve içerisinde oturma alanları bulunan parklar yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Hisartepe Mahallesi'ne yeni bir park kazandırıldı.

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ, ORHANLI'DA YAPIMI TAMAMLANAN SOSYAL TESİSİ HİZMETE AÇTI SEFERİHİSAR BELEDİYESİ, ORHANLI'DA YAPIMI TAMAMLANAN SOSYAL TESİSİ HİZMETE AÇTI

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçenin Hisartepe Mahallesi'nde bulunan bin 150 metrekarelik alanda sürdürdüğü park yapım işini bitirerek çocukların hizmetine sundu.

"PARK ATILIMIMIZ DEVAM EDECEK"

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, görev süresi içerisinde ilçenin pek çok noktasında çocuk parkı yaptıklarını ve bu parkların poliüretan malzemeyle değil, ahşap oyun gruplarıyla inşa edildiğini belirterek, “Çocuk parklarımızı komple bir alan gibi planlıyor ve inşa ediyoruz. Parklarımızı sadece çocuklarımızın güvenle oynayacağı alanlar değil, spor aletleri ve oturma gruplarıyla yeni bir yaşam alanı olacak şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. İlçemize yeni çocuk parkı kazandırmaya devam edecek, park atılımımızı sürdüreceğiz. Hisartepe mahallemizdeki yeni yaşam alanı bölge sakinlerimize hayırlı ve uğurlu olsun. Güle güle kullanılsın” dedi.

Kaynak: anka