Genç Sağlık Sendikası Balıkesir Şubesi açıldı. Açılışa katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Genel Başkan Osman Kaya ile görüştü.

Genç Sağlık Sendikası Balıkesir Şubesi açıldı. Açılışa katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Balıkesir Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, sendikanın genel başkan Osman Kaya ile bir araya geldi.

Her türlü felakette mücadele eden sağlık çalışanlarına desteklerini her daim sürdüreceklerini belirten Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Genç Sağlık Sendikası’na tebriklerini iletti.

DÜNYA DOKTORLARI, GAMI TEKNOLOJİ’YLE WEB3 YOLCULUĞUNA HAZIRLANIYOR DÜNYA DOKTORLARI, GAMI TEKNOLOJİ’YLE WEB3 YOLCULUĞUNA HAZIRLANIYOR

Genç Sağlık Sendikası Balıkesir Şube Başkan Yardımcısı Çiğdem Aydınöz ise, “Daha önce hiçbir sendikanın genel merkez yönetimine bu kadar ulaşılabilir olduğunu görmemiştim. Sizin gibi gençler ile bir arada olarak sektörümüzde var olan eksikleri düzeltmenin yan sıra mali ve özlük haklarımızın kazanımı adına sizlerle olmaktan mutluluk ve kıvanç duyuyorum” dedi.