Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz”

(DENİZLİ) - Honaz Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerden olan Kitap Kafe’de, derslerine ek olarak eğitim alan 8 öğrenci, bursluluk sınavını yüksek puanlarla kazandı.

Honaz Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı Kitap Kafe’de eğitim alan ve iyi şartlarda ders çalışma imkanı bulan öğrencilerin başarısı göz doldurdu. 2024 yılı bursluluk sınavına giren öğrencilerden 8’i üstün başarı gösterdi. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, şunları söyledi:

“Honaz Belediyesi Kitap Kafe’de emek veren öğrencilerimiz bursluluk sınavını kazanması bizi gururlandırdı. 2024 Bursluluk Sınavı'na giren 23 öğrencimizden 8’i sınavı kazanmış ve 1 kişi taban puanına çok yaklaşmıştır. Kazanan öğrencilerimizi kutluyorum. Bu projemizin ne kadar yerinde ve kaliteli olduğunu ortaya koyan bu projeden dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Bundan sonra da eğitime vereceğimiz destek artarak devam edecek. Yeter ki Honaz’ımızda öğrencilerimiz daha kaliteli eğitim alsınlar ve daha güzel yerlerde bulunsunlar.”

Kaynak: anka