Kartal Belediyesi, Kartal ve Çevre Amatör Spor Kulüpleri Birliği Derneği’nin (KASK) olağan yönetim kurulu kongresine katıldı. Kartal Belediyesi Sahil Ek Hizmet Binası’nda gerçekleşen kongrede, KASK’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na oybirliğiyle Nasır Süleymanoğlu seçildi.

TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, GÜMÜŞHANELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANI ATAÇ, GÜMÜŞHANELİLER İLE BİR ARAYA GELDİ

Kongrede, yönetim kurulu ve denetleme kurulu asil üyeleri seçimi gerçekleştirildi. KASK’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, oybirliği ile Nasır Süleymanoğlu seçildi.

BAŞKAN YARDIMCISI ADEM UÇAR’DAN KASK YÖNETİMİNE TEBRİK

Kongrede konuşan Başkan Yardımcısı Adem Uçar, tüm KASK üyelerine başarılarak dileyerek, “Kartal Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Yüksel’in öncülüğünde tüm belediye ailemiz ile KASK’ın Kartal’daki tüm çalışmalarının takipçisi ve destekçisiyiz. Sporun tüm dallarını destekleyen bir yerel yönetim anlayışıyla inanıyorum ki, derneğimizin yeni yönetimiyle beraber işbirliği içinde Kartal’da yeni çalışmalara imza atacağız. KASK Başkanı Nasır Süleymanoğlu’na ve tüm yönetime yeni dönemde başarılar diliyoruz” dedi. 

Kongreye, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Başkan Yardımcısı Adem Uçar ve Olcay Özgön ile Spor ve Gençlik Hizmetleri Müdürü Serkan Taş katıldı.

 

Kaynak: anka