Kartal Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü ile Kartal Amatör Spor Kulüpleri Birliği (KASK) iş birliği ile düzenlenen U11-U12 Sömestr Kupası Futbol Turnuvası sona erdi.

Okulların ara tatile girmesiyle 1 Şubat günü başlayan U11-U12 Sömestr Kupası Futbol Turnuvası tamamlandı. Turnuva, Kartal Belediyesi Atalar Spor Kompleksi’nde düzenlendi.

ŞAMPİYON BULVAR SPOR

GAZİEMİR BELEDİYE BAŞKANI HALİL ARDA: "ÇOK BAŞARILI HİZMETLER VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. BU ŞEKİLDE İZ BIRAKIP AYRILMAK ÇOK DAHA DOĞRU" GAZİEMİR BELEDİYE BAŞKANI HALİL ARDA: "ÇOK BAŞARILI HİZMETLER VERDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. BU ŞEKİLDE İZ BIRAKIP AYRILMAK ÇOK DAHA DOĞRU"

Final maçında Kartal Paşa Spor Kulübü ile eşleşen Bulvar Spor Kulübü 3-1’lik sonuç ile turnuvanın şampiyonu olmayı başardı. Kartal Atalar Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuvada ikinciliği Kartal Paşa Spor Kulübü takımı aldı.

Futbolseverlerin hava muhalefetine rağmen ilgi gösterdiği ve tribünlerden yoğun şekilde desteklediği turnuvada rakiplerini yenerek kupaya uzanan Bulvar Spor takımına madalya ve kupalarını Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel takdim etti. Turnuvaya katılan diğer takımlara da plaketlerini ve ödüllerini Başkan Yüksel takdim ederken kendisine Kartal Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Nasır Süleymanoğlu da eşlik etti.

Çocuklarla sohbet eden Yüksel, kendisinin de Atalar Mahallesi’nde doğup büyüdüğünü ve 12 yaşında bu saha toprak haldeyken bu sahada top oynadığını, çocuk yaşta spor yapmanın onlara ileride katacağı faydalardan bahsederek hayatlarında her daim spora yer açmaları gerektiğini söyledi.


Kaynak: anka