BURCU KÖKSAL: “BİZ 31 MART AKŞAMI ERDOĞAN’I ÇOK DAHA FAZLA ÜZECEĞİZ, ÇÜNKÜ O 11 BÜYÜKŞEHRİ BİZ YENİDEN ALACAĞIZ” BURCU KÖKSAL: “BİZ 31 MART AKŞAMI ERDOĞAN’I ÇOK DAHA FAZLA ÜZECEĞİZ, ÇÜNKÜ O 11 BÜYÜKŞEHRİ BİZ YENİDEN ALACAĞIZ”

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkanlık görevini CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e devretti. Özel, Kılıçdaroğlu’nu Genel Merkez’den uğurladıktan sonra; "Genel Başkan’ımızla bir saat süren bir görüşme yaptık. Bir CHP Genel Başkanı'nın bilmesi gerekenleri, görevi devreden Genel Başkan sıfatıyla bana aktardı, önemli öğütleri oldu. Bundan sonra da her kritik konuda karşılıklı istişare yapmak konusunda mutabık kaldık" dedi.

CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkanlık görevini bugün CHP Genel Merkezi’ndeki devir teslim töreni ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e devretti. Özel, devir teslimin ardından, Kılıçdaroğlu’nu genel merkezden uğurladı.

Özel, daha sonra şunları söyledi:

“Genel Başkanımızla bir saat süren bir görüşme yaptık. Bir CHP Genel Başkanı'nın bilmesi gerekenleri, görevi devreden Genel Başkan sıfatıyla bana aktardı, önemli öğütleri oldu. Bundan sonra da her kritik konuda karşılıklı istişare yapmak konusunda mutabık kaldık. Kendisi birazdan izleyeceğiniz mesajında da partinin bundan sonraki başarısı için yapılması gereken katkıları ve kendi yapacağı katkıları ifade etti.”