CHP 7. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Erdoğan bugün bana aklınca bir mutfak göndermesi yapmış. Hiç merak etme, içinde bir lokma haram olmayan mutfağı ben unutmam. Sen benim evimin mutfağını bırak, Sarayının mutfağını nasıl haramdan arındıracaksın onu düşün. 'Ben onu beceremem' diyorsan, ki zor, halkın yangın içindeki mutfağını dert edin" açıklamasını yaptı.

CHP 7. Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine de göndermede bulunduğu açıklamalarına bugün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımı şöyle:

"Erdoğan bugün bana aklınca bir mutfak göndermesi yapmış. Hiç merak etme, içinde bir lokma haram olmayan mutfağı ben unutmam. Sen benim evimin mutfağını bırak, Sarayının mutfağını nasıl haramdan arındıracaksın onu düşün. 'Ben onu beceremem' diyorsan, ki zor, halkın yangın içindeki mutfağını dert edin."

ÖZGÜR ÖZEL, CHP AYDIN İL ÖRGÜTÜYLE TBMM'DE BİR ARAYA GELDİ ÖZGÜR ÖZEL, CHP AYDIN İL ÖRGÜTÜYLE TBMM'DE BİR ARAYA GELDİ

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan grup toplantısında, "Sabık genel başkanları galiba bir ofis açmış galiba, orada mutfağı unutmamıştır umarım” demişti.