Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) Etüt Merkezi eğitmenleri, bünyesinde eğitim gören öğrencilerin aileleriyle buluştu. Ailelere kurum çalışmaları, öğrencilerin sınava hazırlık süreçleri hakkında bilgi verildi.

Konyaaltı Belediyesi’nin çocukların eşit eğitim hakkına sahip olmaları için Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM) bünyesinde hayata soktuğu KONSEM ETÜT Merkezi’nde ücretsiz eğitim alarak sınavlara hazırlanan öğrencilerin velileri düzenlenen toplantıyla bir araya geldiler. Velilere toplantıda kurumun çalışmaları, sınava hazırlık süreci ve öğrencilerin güncel durumları hakkında bilgi verildi.

BAŞARI ORANI YÜKSEK

CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞÜKRÜ CİRAVOĞLU ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ, YENİ ADAY FİLİZ GENCAN AKIN CHP EDİRNE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ŞÜKRÜ CİRAVOĞLU ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ, YENİ ADAY FİLİZ GENCAN AKIN

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Gürsu Mahallesi’nde bulunan KONSEM Etüt Merkezi’nde öğrencileri Liselere Giriş Sınavı (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ücretsiz hazırladıklarını dile getirdi. Merkezde geçen yıl eğitim gören ve YKS sınavına giren tüm öğrencilerin üniversitelere yerleştirildiğini dile getiren Esen, “Kurumumuzun başarı oranının yüksek olduğunu görmek bizleri gururlandırıyor. Gençlerimizin iyi lise ve üniversitelere yerleşmelerinden mutluluk duyuyoruz. Gerek öğrencilerimizin durumunu gerekse kurumumuzun çalışmaları hakkında bilgi vermek için velilerimizle de bir araya geldik Tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: anka