AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLER GİBİ OLMADIK, HALKIMIZI DİNLEDİK. BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLACAK” AKHİSAR BELEDİYE BAŞKANI DUTLULU: “SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLER GİBİ OLMADIK, HALKIMIZI DİNLEDİK. BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLACAK”

27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) katılan Kuşadası Belediyesi'nin, 'dijital göçebeler' için hayata geçireceği ödüllü projesi Kampinova yoğun ilgi gördü. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Dijital göçebeler, dünyada giderek gelişen ve büyüyen bir turizm kitlesi haline geldi. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışıyorlar. İnternet altyapısı yüksek bir alanda hem tatil yapmak hem de çalışmak istiyorlar. Atölye çalışmaları ve toplantı yapma fırsatı da sunacak olan Kampinova, bunun için hazırlandı. Mayıs ayında kapılarını açacak” dedi.

İstanbul’da 27'nci kez kapılarını açan EMITT’te, Kuşadası Belediyesi’nin öncülüğünde turizmcilerle iş birliği içerisinde kurulan Kuşadası standı yoğun ilgi gördü. Kuşadası Belediyesi’nin Türkiye Belediyeler Birliği'nden (TBB) ödüllü projesi olan, misafirlerine doğanın içerisinde inovasyon odaklı bir çalışma ve tatil imkanı sunan Kampinova ise fuarın en çok ilgi çeken projelerinden oldu. 

Fuarda, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de Kuşadası standına gelen turizmcilerle tek tek ilgilendi. Ziyaretçilere Kampinova hakkında çeşitli bilgiler veren Günel, şunları söyledi:

"Öncelikle Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte hayata geçireceğimiz Kampinova fuarda çok ilgi topladı. Kampinova, Türkiye'de yeni turizm sezonunda yaşama geçecek belki de tek eğitim ve konaklama kampı olacak. Dijital göçebeler, dünyada giderek gelişen ve büyüyen bir turizm kitlesi haline geldi. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalışıyorlar. İnternet altyapısı yüksek bir alanda hem tatil yapmak hem de çalışmak istiyorlar. Atölye çalışmaları ve toplantı yapma fırsatı da sunacak olan Kampinova, bunun için hazırlandı. Mayıs ayında kapılarını açacak. Umarım 2024 sezonu ülkemiz, Kuşadası ve turizmciler için bereketli olur.”

9 Şubat'a (yarın) kadar açık kalacak fuarda, çeşitli görsel materyallerle ziyaretçilere Kuşadası'nın sahip olduğu doğal ve tarihi güzellikler ile konaklama imkanlarının tanıtımı yapılıyor. Kuşadası standı, TÜYAP'ta Hol 7, Stand No 7461’de yer alıyor. 

 

Kaynak: anka