Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından daha önce 1 Nisan'da sona ereceği duyurulan LGS başvuru süresi yarın saat 17.00'ye kadar uzatıldı. 

MEB, LGS kapsamındaki merkezi sınav için başvuru süresinin uzatılmasına ilişkin açıklama yaptı. Daha önce 1 Nisan'da sona ereceği duyurulan başvuru süresi, yarın saat 17.00'ye kadar uzatıldı.

ÖZGÜR ÖZEL'DEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI KOCAGÖZ'ÜN TUTUKLANMASINA TEPKİ: "GÖREVİ BIRAKTIKTAN SONRA DENETİM GÖREN TELEFERİĞİN KAZASINDAN SORUMLU TUTULUP TUTUKLANMASI SİYASİ KARARDIR" ÖZGÜR ÖZEL'DEN KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI KOCAGÖZ'ÜN TUTUKLANMASINA TEPKİ: "GÖREVİ BIRAKTIKTAN SONRA DENETİM GÖREN TELEFERİĞİN KAZASINDAN SORUMLU TUTULUP TUTUKLANMASI SİYASİ KARARDIR"

2024-LGS sınavı 2 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek.

Sınav, il ve ilçelerde belirlenen okullarda yapılacak. Fotoğraflı sınav giriş belgesi, 24 Mayıs'tan itibaren elektronik ortamdan okul müdürlüklerince alınacak, mühürlenecek ve onaylandıktan sonra öğrencilere teslim edilecek. Öğrenciler, sınava gelirken fotoğraflı onaylı giriş belgeleriyle geçerli kimlik belgelerini yanlarında bulunduracak.

Kaynak: anka