Uluslararası Kış Masa Tenisi Kampı ve Turnuvası, Lüleburgaz Belediyesi ve Lüleburgaz Zirve Spor Kulübü öncülüğünde Lüleburgaz’da düzenleniyor. Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, kampa katılan sporcularla bir araya gelerek başarı diledi.

TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI AKIN: “5 YILDIR HERKESİ KUCAKLIYORUZ, YENİ 5 YILIMIZDA DA YİNE SEVGİYLE KUCAKLAŞACAĞIZ” TURGUTLU BELEDİYE BAŞKANI AKIN: “5 YILDIR HERKESİ KUCAKLIYORUZ, YENİ 5 YILIMIZDA DA YİNE SEVGİYLE KUCAKLAŞACAĞIZ”
Uluslararası Kış Masa Tenisi Kampı ve Turnuvası, Lüleburgaz Belediyesi ve Zirve Spor Kulübü öncülüğünde Lüleburgaz’da düzenleniyor.

24 Ocak’ta, Türkiye, Bulgaristan, Belarus, Kazakistan, Gagavuzya, Moldova ve Özbekistan’dan gelen sporcuların katılımıyla Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde (LYFA) başlayan Uluslararası Kış Masa Tenisi Kampı ve Turnuvası 28 Ocak’a kadar sürecek.

BELEDİYE BAŞKANI GERENLİ’DEN ZİYARET

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli de LYFA’da çalışmalarını sürdüren masa tenisi sporcularını ziyaret etti. Tüm sporculara başarı dileklerinde bulunan Gerenli, kulüp yöneticileri ve antrenörlerle görüştü.

Gerenli, spora ve sporcuya değer katan bir kent olmaya devam edeceklerini belirtti.

Kaynak: anka