(ANKARA) - Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), bugün Kuzey ve İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri ile Toroslar Mevkii, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda çok bulutlu yerel sağanak yağış beklendiğini bildirdi.

MGM'nin yaptığı son değerlendirmeye göre, bugün Kuzey ve İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri ile Toroslar Mevkii, İç Anadolu (Yozgat ve Sivas hariç), Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu, Balıkesir, Bursa, Bilecek ve Artvin çevreleri ile Trabzon ve Rize'nin iç kesimleri çok bulutlu yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, parçalı ve az bulutlu olacak.

 Esenler Otogarı'nda seferlerde gecikme ve bilet fiyatları isyanı: "3 bin lira emekli ikramiyesi sadece yol parası... Ne yiyip ne içeceğim?" Esenler Otogarı'nda seferlerde gecikme ve bilet fiyatları isyanı: "3 bin lira emekli ikramiyesi sadece yol parası... Ne yiyip ne içeceğim?"

Vatandaşların, öğle saatlerinden sonra özellikle İç Ege'nin doğusu ve İç Anadolu'nun kuzeybatısında beklenen gök gürültülü sağanak yağışlar nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olmaları istendi.

Kaynak: anka