Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) Sarıcakaya Eğitim Merkezi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e anlamlı bir sürpriz yapan Oyun Evi’ndeki çocuklar, keçe parçalarından oluşturdukları el işi kalp tablosu hediye ettiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, ESMEK Sarıcakaya Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

YEŞİLDERE VADİSİ'NDE YEŞİL DÖNÜŞÜM İÇİN DÜĞMEYE BASILDI: EXPO ALANINDA YIKIMLAR BAŞLADI YEŞİLDERE VADİSİ'NDE YEŞİL DÖNÜŞÜM İÇİN DÜĞMEYE BASILDI: EXPO ALANINDA YIKIMLAR BAŞLADI

Burada eğitmenler ve kursiyerlerle bir araya gelen Büyükerşen, kursiyerlerin ortaya çıkardığı eserleri dikkatle inceledi. Büyükerşen, kursiyerleri ve eğitmenleri yaptıkları başarılı çalışmalar dolayısıyla tebrik ederek kolaylıklar diledi. Burada kursiyerler tarafından Büyükerşen’e ahşap kitaplık kutusu takdim edildi.

Merkezden hizmet alan kursiyerler ile saatlik işleri olan ebeveynlerin çocuklarını güvenle bıraktıkları ESMEK Oyun Evi’ndeki çocuklarla da buluşan Büyükerşen, miniklerin sürprizi ile karşılaştı. Atölye ve çeşitli oyunlarla eğitici öğretici bilgiler edinen minikler, Başkan Büyükerşen’e keçe parçalarından yaptıkları el işi kalp tablosu hediye ettiler.

Miniklere anlamlı sürpriz için teşekkür eden Büyükerşen, “Hepinizin gözlerinden, yanaklarından öpüyorum. Sizler bizim geleceğimizsiniz. O tertemiz sevginiz, yaptığınız bu güzel çalışmaya yansımış. Güzel evlatlarım sizi çok seviyorum” dedi.

Ziyaret, çektirilen fotoğrafla tamamlandı.