CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret ederek, Uşak'taki projelerine yönelik destek ve katkı sözü aldı. Büyükerşen, "Aldığım bilgilerden anladığım kadarıyla inşallah projelerin gerçekleştirilebilmesi için Sayın Başkan adayımıza şimdiden seçimlerde başarılar diliyorum ve ümit ediyorum ki Uşaklılar da onun bu projelerini görerek ona oy verecekler ve Belediye Başkanı olarak seçeceklerdir. O zaman ben de bu yollardan gelmiş geçmiş, tarihi bir misyona sahip eski bir başkan olarak kendisine her konuda tecrübelerimle deneyimlerimle yardımcı olacağımı özellikle belirtiyorum" dedi.

CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i dün ziyaret etti. Yalım, "İnşallah en kısa zamanda Yılmaz Hocamızı Uşak'ta ağırlayacağız. Yılmaz hocamın gözüyle projelerimize yapacağı desteklerle Uşak’a en iyi şekilde Yılmaz Büyükerşen hocamın mentorluğunda 31 Mart’tan itibaren çalışmaya başlayacağız" diye konuştu.

"UŞAK DA ESKİŞEHİR GİBİ HEM PLAJLARA HEM RAYLI SİSTEMLERE İHTİYAÇ DUYUYOR"

Yılmaz Büyükerşen de şunları söyledi:

DIŞİŞLERİ BAKANI FİDAN, RUSYA DIŞİŞLERİ BAKANI LAVROV İLE GÖRÜŞTÜ DIŞİŞLERİ BAKANI FİDAN, RUSYA DIŞİŞLERİ BAKANI LAVROV İLE GÖRÜŞTÜ

"Sevgili Uşaklı komşularım, Uşak’ı Eskişehir'in komşusu illerden birisi olarak kabul ediyorum. Ziyaretlerinizden duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim, ayrıca çok daha memnuniyet duyduğum başka bir husus var; sayın Belediye Başkan adayımız Özkan Yalım’ın geleceğe yönelik vizyon projeler ortaya koyması sebebiyle kendisini kutluyorum. Uşak benim bildiğimin de ötesinde birtakım imkanlara sahip bugünün vesilesiyle onlardan haberdar oldum ve Uşak'ta Eskişehir gibi hem plajlara hem raylı sistemlere hem de sosyal hayata renk katacak birtakım yeni projelere ihtiyaç duyuyor.

"ÖZKAN YALIM’A HER KONUDA YARDIMCI OLACAĞIM"

Aldığım bilgilerden anladığım kadarıyla inşallah projelerin gerçekleştirilebilmesi için Sayın Başkan adayımıza şimdiden seçimlerde başarılar diliyorum ve ümit ediyorum ki Uşaklılar da onun bu projelerini görerek ona oy verecekler ve Belediye Başkanı olarak seçeceklerdir. O zaman ben de bu yollardan gelmiş geçmiş, tarihi bir misyona sahip eski bir başkan olarak kendisine her konuda tecrübelerimle deneyimlerimle yardımcı olacağımı özellikle belirtiyor ve bütün sevgi ve gönül dolusu iyilik temennilerimi Uşaklılara iletiyorum. Aldığım bilgiye göre Başkan, 'Karaağaç Göletini de   Eskişehir'in Porsuk nehrine yaptığımız gibi etrafını plajlarla sosyal donatı alanlarıyla donatarak ayrı bir cazibe merkezi haline getireceğiz' dedi. Uşaklı komşularıma sizlerin aracılığı ile çok selamlarımı iletmek isterim."

"BÜYÜKERŞEN’İN EKİBİYLE ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜLECEK"

Özkan Yalım ise, "İnşallah en kısa zamanda Yılmaz Hocamızı Uşak'ta ağırlayacağız. Yılmaz hocamın gözüyle projelerimize yapacağı desteklerle Uşak’a en iyi şekilde Yılmaz Büyükerşen hocamın mentorluğunda 31 Mart’tan itibaren çalışmaya başlayacağız" dedi.

 

Kaynak: anka