Saray Belediyesi, eğitimde fırsat eşitliğine yönelik çalışmaları kapsamında ücretsiz deneme sınavlarına devam ediyor. Saray Belediyesi, Liselere Geçis Sistemi sınavına katılacak öğrenciler için 26 Kasım Pazar günü Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz LGS Deneme Sınavı düzenleyecek.

Saray Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS)sınavına katılacak öğrenciler için 26 Kasım Pazar günü 10.00 ve 14.00 saatlerinde 2 oturum olmak üzere Atatürk Kültür Merkezi’nde ücretsiz LGS Deneme Sınavı yapacak.

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT: BEŞİKTAŞ 2019 YILINA KADAR HEP SİYASİ TERCİHLERİNDEN DOLAYI CEZALANDIRILMIŞ BİR İLÇE” BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT: BEŞİKTAŞ 2019 YILINA KADAR HEP SİYASİ TERCİHLERİNDEN DOLAYI CEZALANDIRILMIŞ BİR İLÇE”

Konuyla ilgili Saray Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “LGS'ye katılacak değerli öğrencilerimiz; Saray Belediyesi sizlere sınav anını yaşatacak ücretsiz deneme sınavı imkanı sunuyor. Sınavda başarıyı yakalamak için sizleri bu deneyime davet ediyoruz. Sınavda dereceye girecek olanlara çok değerli kitaplar armağan edeceğimizi müjdeliyoruz. Başvurular Atatürk Kültür Merkezi’nde yüz yüze yapılacaktır. Sınava katılacakların sadece kurşun kalem ve silgi getirmesi yeterlidir. Kontenjan 200 kişi ile sınırlıdır” ifadelerine yer verildi.