İYİ PARTİ YOZGAT İL BAŞKANLIĞI: "400'Ü AŞKIN ÜYENİN İSTİFA ETTİĞİNİ DUYURAN HABERLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR" İYİ PARTİ YOZGAT İL BAŞKANLIĞI: "400'Ü AŞKIN ÜYENİN İSTİFA ETTİĞİNİ DUYURAN HABERLER GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR"
Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yeniden aday gösterilen Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, Ankara’dan dönüşünde ilçe halkı tarafından coşkuyla karşılandı. 
 
Cumhuriyet Halk Partisi, 31 Mart 2024'te gerçekleştirilecek yerel seçimler için Seferihisar’da mevcut başkan İsmail Yetişkin’i yeniden aday gösterdi. Kararın ardından Ankara’dan dönen Yetişkin, Seferihisarlılar tarafından coşkuyla karşılandı. Meşaleler yakan vatandaşlar, “Seferihisar seninle durma ilerle” pankartı açtı.
 
SEFERİHİSARLILARA TEŞEKKÜR
 
Ailesiyle birlikte ilçe meydanında kendisini karşılayan kalabalığa seslenen Yetişkin, “Buradan Seferihisar’a beni layık gören başta CHP Genel Başkanımız Özgür Özel’e, Parti Meclisi ve MYK üyelerimize bir kez daha teşekkür ederim. Ama asıl Seferihisar halkına teşekkür borcum var. Bugün yeniden bir seçim sürecinde daha kol kola, omuz omuza bir aradaysak bunun mimarı sizlersiniz” dedi.
 
"SEFERİHİSAR İÇİN YENİDEN"
 
Seferihisar için yeniden ayağa kalkıp yola çıktıklarını söyleyen Yetişkin, "Hayata geçireceğimiz her projede, atacağımız her adımda ve tüm hizmetlerimizde Seferihisarlıların imzası olacak" diye konuştu.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Seferihisar İlçe Başkanı Rahmi Tezel Çınar da “İlçe örgütü olarak hep birlikte alanda olacağız.  Vatandaşımızın yanında dertlerine deva olmaya devam edeceğiz” diyerek, Başkan Yetişkin’e destek verdi.

Kaynak: anka