Senegal’den gelen Başhekim ve çeşitli branşlardan doktorların ağırlandığı heyet ziyareti, uluslararası platforma sağlık alanındaki tecrübelerini aktarmak amacıyla Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Hastanesi'nde gerçekleştirildi.

SAĞLIK ALANINDA NE KADAR BAŞARILI OLDUĞUMUZU BİR KEZ DAHA HATIRLADIK”

 

AKŞENER: “ÖZGÜR ÖZEL’E DE MANSUR YAVAŞ’A SAYIN EKREM İMAMOĞLU’NA YÖNELİK DE HERHANGİ BİR DÜŞMANLIĞIM YOK." AKŞENER: “ÖZGÜR ÖZEL’E DE MANSUR YAVAŞ’A SAYIN EKREM İMAMOĞLU’NA YÖNELİK DE HERHANGİ BİR DÜŞMANLIĞIM YOK."

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rümeyza Kazancıoğlu, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Senegal’den gelen meslektaşlarımızı Üniversitemiz ve Hastanelerimizde ağırlamaktan büyük gurur duyduk. Bezmiâlem’in sağlık alanında sunmuş olduğu hizmetleri ve kullanılan son teknoloji imkanlarını kendileri ile paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmaktan çok mutluyuz. Aldığımız geribildirimler, insan hayatının söz konusu olduğu sağlık alanında, ne kadar başarılı olduğumuzu bizlere bir kez daha hatırlattı. 2 asırlık sağlık tecrübemizle uluslararası platforma rol model olmak bizlere onur verdi. Özellikle alanında uzman hekimlerimizin sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinden, son teknoloji cihazlarımızdan ve sağlık konusunda hijyene verdiğimiz önemden çok etkilendiler. Sağlık ve eğitim alanındaki tecrübelerimizi Senegal’deki meslektaşlarımıza aktarmak ve bunun sürekliliğini sağlamak adına iş birliğimize devam edeceğiz.”

Kaynak: anka