Bu sezonda da 3. Lig'de mücadele edecek Silifke Belediyespor, 2024-2025 futbol sezonu için Teknik Direktör İlker Avcıbay ile anlaştı.  

Silifke Belediye Hizmet binasında gerçekleştirilen imza töreninde, Silifke Belediye Başkanı ve Onursal Başkan Mustafa Turgut ve Silifke Belediyespor Kulübü Başkanı Sait Oğuz ve Silifke Belediyespor’lu yöneticiler hazır bulundu. 

"Silifke Belediyespor markamız"

Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi

Yeni teknik direktörün Silifke’ye, Silifkespor’a gönül vermiş taraftarlara hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Mustafa Turgut, “Belediye olarak her zaman takımımızın yanındayız, destekçisiyiz. Yeni sezon planlaması içinde teknik direktörümüzle anlaştık. Teknik Direktörümüz İlker Avcıbay’a ve ekibine başarılar diliyorum. Yeni sezonda başarılarla ve zaferlerle dolu maçlar yaparız. Birlik ve beraberlik içerişinde de bunu başaracağımızdan eminim. Kentimize ve spor camiasına hayırlı olsun” dedi. 

"Hocamız hayırlı olsun"

Silifke Belediyespor Kulübü Başkanı Sait Oğuz ise “2024-2025 sezonunda profesyonel ligde Silifke’mize yakışır bir takım oluşturacağız. İlk olarak Teknik Direktörümüz İlker Avcıbay ve ekibi ile anlaştık. Silifke’mize ve taraftarlarımıza hayırlı olsun. İler ki günlerde de transferlerimizi yapacağız. Yeni sezondan umutluyuz ve hedeflerimiz var. Bu hedefleri başaracak gücümüz var” diye konuştu.

Silifke Belediyespor gibi güzide bir kulüple anlaştığı ve futbolu gece gündüz yaşayan Silifke şehrine geldiği için mutlu olduğunu belirten Silifke Belediyespor Teknik Direktörü İlker Avcıbay ise şunları söyledi:

“Futbol bilgi, tecrübelerimi Silifke Belediyespor’un hedefleri için paylaşacağım. Yeni sezona iyi bir ekip ve iyi bir kadro ile başlayarak hedeflerimiz doğrultusunda çok çalışacağız. Güzel bir Kulüp binamız, futbolcularımızın konaklayacağı idari bina ve güzel bir stadımız var. Beni bu göreve layık gören Silifke Belediye Başkanımız Mustafa Turgut’a ve Kulüp Başkanımız Sait Oğuz’a teşekkür ediyorum.”

Kaynak: anka