CHP'li Elçi’den aile kafeteryasına yapılan saldırı açıklaması: "Diyarbakır’da son dönemlerde seküler yaşam tarzına bir saldırıdır" CHP'li Elçi’den aile kafeteryasına yapılan saldırı açıklaması: "Diyarbakır’da son dönemlerde seküler yaşam tarzına bir saldırıdır"

(ANKARA) - Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli, İYİ Parti ziyaretinde, “Bu bayramın, açlık sınırının 18 bine dayandığı ama 10 bin TL ile geçinmeye çalışan 16 milyon beka sorunu yaşayan emeklimizin de inşallah kurtuluşuna vesile olacak bayramlardan olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Kurban Bayramı dolayısıyla İYİ Parti’ye sırasıyla; Saadet Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, AK Parti, Büyük Birlik Partisi, Zafer Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi ve Memleket Partisi heyetleri ziyarette bulundu. 

İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyaretlerde İYİ Parti heyetinde; Toplumsal Politikalar Başkanı ve Genel İdare Kurulu Üyesi İmren Nilay Tüfekci, Genel Başkan Başdanışmanı Mehmet Aslan ve Genel İdare Kurulu Üyesi Merve İnan Gökçen oluşturdu. 

YRP heyetinin İYİ Parti'yi ziyaretinde konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kaderli, işçilerin ve emeklilerin açlık sınırı altında yaşam mücadelesi verdiğine dikkati çekti. İYİ Parti Genel Başkanı seçilen Müsavat Dervişoğlu'nu tebrik eden Kaderli, şunları söyledi:

''Öncelikle seçiminiz inşallah ülkemizin hayrına güzel hizmetler yapılmasına vesile olur. Siyasette duruşları gereği o katkıyı sunacaklarını görüyoruz. Birlikte insanımıza hayırlı hizmetler yapmayı Allah bizlere nasip etsin. Başta Gazze ve Doğu Türkistan olmak üzere yeryüzündeki bütün mazlum, masum coğrafyalarda akan kanın, yapılan zulümlerin durmasına vesile olmasını temenni ediyoruz bu bayramların. Bu bayramın, açlık sınırının 18 bine dayandığı ama 10 bin TL ile geçinmeye çalışan 16 milyon beka sorunu yaşayan emeklimizin de inşallah kurtuluşuna vesile olacak bayramlardan olmasını temenni ediyorum.''

Kaynak: anka