Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, Tarsuslu kadınlar ile bir araya gelerek Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan "Atatürk" filmini izledi.

Tarsus Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Tarsus'un çeşitli köylerinden gelen kadınlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatan "Atatürk" filmi ile buluştu. Başkan Bozdoğan ile sinema salonunda filmi izleyen kadınlar, belediyenin düzenlediği sinema etkinliği için teşekkürlerini iletti.

“ATAMIZIN ÖNDERLİĞİNDEKİ TARİHİ ANILARI PAYLAŞMANIN GURURUNU YAŞIYOR, BÜYÜK BİR ÖZLEMLE ANIYORUZ”

ATAKUM BELEDİYESİ 'ATAÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ'NİN BEŞİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI ATAKUM BELEDİYESİ 'ATAÇOCUK GELİŞİM MERKEZİ'NİN BEŞİNCİ ŞUBESİNİ AÇTI

Başkan Bozdoğan, etkinlik sırasında duygu dolu anlar yaşadığını belirterek, bu özel filmi Tarsuslu kadınlarla paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Başkan Bozdoğan, “Köylerimizde yaşayan Tarsuslu kadınlar ile bir araya gelerek Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatını anlatan 'Atatürk' filmini izledik. Atamızın önderliğindeki tarihi anıları paylaşmanın gururunu yaşıyor, büyük bir özlemle anıyoruz” dedi.