AVUKAT GÖRKEM GÖKÇE: “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU’NDA KRİTİK DEĞİŞİKLİKLER GERÇEKLEŞİYOR” AVUKAT GÖRKEM GÖKÇE: “KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU’NDA KRİTİK DEĞİŞİKLİKLER GERÇEKLEŞİYOR”

Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Akademi ile birlikte, girişimcilik ekosisteminin gelişimini ve fırsat eşitliğini destekleyecek yeni bir projeyi hayata geçirdi. 

Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation, girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik çalışmaya devam ediyor. BTK’nın bir platformu olan BTK Akademi ile yapılan işbirliği kapsamında, girişimcilik ve iş dünyasına yönelik Cube Incubation eğitmenlerinin anlatımlarından oluşan uzaktan eğitimler hazırlandı. 

Girişimcilik Temelleri, Pazar Araştırması ve Fiyatlandırma Stratejileri, Ekip Kurma ve Yönetme, Sunum Teknikleri ve İletişim Yönetimi, İş Modeli Üretimi Teori ve Uygulama, Fikri Mülkiyet Hakları Farkındalık, Ekip Kurma ve Yönetme, Proje ve Risk Yönetimi gibi 10’dan fazla eğitim içeriği, BTK Akademi platformu içerisinde yer alacak. Böylece girişimci adayları ve girişimciler, ihtiyaç duydukları alanlarda, istedikleri zaman profesyonellerin anlatımlarıyla bilgiye ulaşabilecekler. 

https://www.btkakademi.gov.tr adresi üzerinden erişebilir hale gelen eğitimleri tamamlayanlara BTK Akademi tarafından katılım sertifikası verilecek.

 

Kaynak: anka