Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Çifteler ilçesini ziyaret etti.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ve meclis üyeleri Çifteler İlçesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Çifteler ziyaretinde heyete, CHP Çifteler İlçe Başkanı Şükrü Keser ve Belediye Başkan Adayı Zehra Konakçı eşlik etti.

“TARIMI DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

CEMİL TUGAY’DAN RAKİBİ DAĞ’A: "SİZ AĞAÇ GÖRSENİZ ELİNİZE BALTA ALIRSINIZ" CEMİL TUGAY’DAN RAKİBİ DAĞ’A: "SİZ AĞAÇ GÖRSENİZ ELİNİZE BALTA ALIRSINIZ"

Heyet ilk olarak Çifteler Ziraat Odası Başkanı Necat Yatır ve yönetimini ziyaret etti. Yatır, ziyarette yer alan heyete oda faaliyetleri, ilçedeki zirai durumu ve taleplerini iletti. Heyet, misafirperverlikleri için Oda Başkanı Yatır ve yönetimine teşekkürlerini iletti. Ziraat Odası ziyaretinin ardından Eskişehir Ticaret Borsası’nın (ETB) Çifteler ofisini ziyaret eden heyeti, ETB Başkanı Ömer Zeydan karşıladı. Zeydan burada yapılan çalışmalar hakkında heyete bilgi verdi.

Tarım ile ilgili kısa bir değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, ülkede tarımın öneminden ve uygulanan yanlış tarım politikalarından söz etti. Tepebaşı Belediyesi’nin tarımı çok önemseyen bir belediye olduğunu vurgulayan Başkan Ataç, Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını ve desteklediklerini belirterek tarıma ve kırsala yapılan desteklerin yeni dönemde de devam edeceğini kaydetti.

EBB Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ise yaşanan sorunların farkında olduklarını 25 yıldır olduğu gibi seçildikleri takdirde üreticileri ve tarımı desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

"HOŞ GELDİN BEBEK" ZİYARETİ

Başkan Ataç ve beraberindeki heyet, Sude ve Ersin Çeler çiftini evlerinde ziyaret ederek bebek sahibi olmalarından dolayı kutladı. Erhan Kadir bebeği kucağına alan Başkan Ataç, aile büyükleri ile de sohbet etti. Başkan Ataç, “Çocuk sahibi olmak çok büyük bir mutluluk kaynağı. Sizi de bu mutluluğu yaşadığınız için tebrik ediyorum. Diliyorum ki tüm bebeklerimiz, çocuklarımız sağlıklı şekilde büyürler. Biz de yeni canımızdan kıymetli evlatlarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak adına durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Heyet son olarak Hamza Fakı Coşkun ailesi ve akrabaları ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Kaynak: anka