Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, Çocuk Hakları Günü dolayısıyla Lüleburgaz’da düzenlenecek konser ile izleyici karşısına çıkacak.

Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, başarılı konserleri ile Eskişehir dışında da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Orkestra, Lüleburgaz Belediyesi tarafından Çocuk Hakları Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında konser verecek. Orkestra şefliğini Simay Pala’nın üstleneceği konser, 18 Kasım Cumartesi günü saat 19.30’da, Lüleburgaz Yıldızları Sanat Akademisi (LYSA) Cahit Irgat Salonu’nda gerçekleştirilecek.
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİLER İÇİN DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ KURUYOR İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİLER İÇİN DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ KURUYOR

Lüleburgaz Belediyesi’nin ev sahipliğinde ücretsiz olarak düzenlenecek konserde 45 çocuk sahne alacak. Orkestra, Georgy Sviridov’un Troika, Romance, Military March, Johann Strauss’un Radetzky March, Goran Bregovic’in Underground Tango, Jacques Offenbach’ın Can-Can ve Duke Ekkington’un Caravan adlı eserlerini seslendirecek.