Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümünde, Ankara Adliyesi’nde resmî tören düzenlendi. Törene, Ankara Baro Başkanı Mustafa Köroğlu ve baro üyesi avukatlar da katıldı. Resmî törenin ardından avukatların; Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkındaki suç duyurusunu protesto etmek için Yargıtay’a yürüyüşü başladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yılında, Ankara Adliyesi’ndeki Atatürk Anıtı önünde resmî tören düzenlendi.

Saat 09.05’te sirenlerin çalması, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu. Törene; Ankara Barosu Başkanı Mustafa Köroğlu, baro yönetim kurulu üyeleri ve baro üyesi avukatlar da katıldı.

Resmî törenin ardından avukatların, Yargıtay 3. Ceza Dairesi’nin Anayasa Mahkemesi üyeleri hakkındaki suç duyurusunu protesto etmek için Yargıtay’a yürüyüşü başladı.

KILIÇDAROĞLU: AK PARTİ ARTVİN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DOĞUKAN İSLAMOĞLU’NA, TOLGAHAN TOPUZ’A VE NUHCAN ÇEVİK’E ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM KILIÇDAROĞLU: AK PARTİ ARTVİN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI DOĞUKAN İSLAMOĞLU’NA, TOLGAHAN TOPUZ’A VE NUHCAN ÇEVİK’E ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM