(BİLECİK) - Bilecik Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Haftası kapsamında düzenlenen etkinliklerde dereceye giren takımlara ödülleri verildi.

Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Külhan, "Gençlik Haftası" etkinlikleri kapsamında düzenlenen basketbol, voleybol ve masa tenisi turnuvalarında dereceye girerek ödül almaya hak kazanan takımlara kupa ve ödüllerini, Tarihi Saat Kulesi önünde verdi.

Takım ve grup üyelerini başarıları ve aldıkları ödül dolayısıyla tebrik eden Külhan, "Bilecik Belediyesi olarak gençlik haftasını çok güzel ve anlamlı etkinliklerle değerlendirdik. Belediyemiz tarafından düzenlenen gençlik haftası kapsamında basketbol, voleybol ve masa tenisi alanlarında güzel müsabakalar gerçekleştirildi. Bu karşılaşmalarda dereceye giren grup ve takımlara ödüllerini verdik. Bilecik Belediyesi olarak gençliğin, eğitimin ve sporun yanında yer almaya devam edeceğiz" dedi.

GİRİB toplantısına katılan Belediye Başkanı Köse, 'birlik' çağrısı yaptı GİRİB toplantısına katılan Belediye Başkanı Köse, 'birlik' çağrısı yaptı

Kaynak: anka